ŠKOLENÍ A SEMINÁŘE

[fusion_builder_container hundred_percent=”no” equal_height_columns=”no” menu_anchor=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”center center” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” parallax_speed=”0.3″ video_mp4=”” video_webm=”” video_ogv=”” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” overlay_color=”” video_preview_image=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” padding_top=”” padding_bottom=”” padding_left=”” padding_right=””][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” center_content=”no” last=”no” min_height=”” hover_type=”none” link=””][fusion_text]

Školení a semináře  v rámci projektu Stop násilí pro zdravotnictví  10/2015 – 04/2016

1. Semináře na Vysoké škole zdravotnické, Praha 5, která je partnerem projektu.

2. Semináře pro vyšší a střední školy zdravotní – termín – listopad 2015 – březen 2016, bezplatné. Pokud má Vaše škola o seminář zájem, pište na info@rosa-os.cz .

3. semináře s kredity ČAS  pro  pracovníky ve zdravotnictví (záchranáři, sestry, porodní asistentky, sociální pracovníci ve zdravotnictví, pečovatelé, duly),  přímo v nemocnicích :

Nabídka:  školící akce pro nemocnice .

Rozpis proběhlých školicích akcí s kredity ČAS  pro  pracovníky ve zdravotnictví :
10.2.2016 VFN v Praze
29.2.2016 VFN v Praze
2.3.2016 FTN Praha
16.3.2016 FN v Motole
17.3.2016 Nemocnice Na Bulovce
22.3.2016 Nemocnice Na Bulovce
23.3.2016 VFN v Praze
30.3.2016 FTN Praha
5.4.2016   FN v Motole (prostřednictvím portálu Vema pro zaměstnance)
6.4. 2016 FN v Motole (prostřednictvím portálu Vema pro zaměstnance)
20.4.2016 VFN v Praze
Přihlašování prostřednictvím vzdělávacích úseků jednotlivých nemocnic.

4. Konference Stop násilí pro zdravotnictví 19.4.2016

Role zdravotníků při pomoci obětem domácího násilí je nezastupitelná. Často jsou mezi prvními, kdo s obětí hovoří. A na nich také může záviset, zda oběť bude násilí řešit a nebo nadále skrývat. ROSA připravila pro  zdravotnické pracovníky a studenty zdravotních škol  odbornou konferenci Stop násilí pro zdravotnictví, která se koná 19. dubna 2016 . Účast na konferenci je bezplatná.  Konference je pouze pro registrované účastníky – zdravotníky, pedagogy zdravotních škol, lékaře, (nutná je potvrzená registrace na info@rosa-os.cz), koná se v rámci projektu Stop násilí ve zdravotnictví podpořeném Norskými fondy v rámci programu Dejme ženám šanci.  Na odborné konferenci bude prezentován odborný výukový manuál pro pracovníky ve zdravotnictví, zaměřený na práci s obětmi domácího násilí, ale i na problematiku násilí vůči zdravotníkům při výkonu jejich povolání.  Program konference: Dopady projektu na vzdělávání zdravotnických nelékařských pracovníků (doc. PhDr. Jitka Němcová, PhD. – rektorka, Vysoká škola zdravotnická, o. p. s.), Posttraumatická stresová porucha (MUDr. Dana Kerteszová – psychiatr), Analýzy výskytu domácího násilí a jeho dopadů na zdravotní stav žen (Zdena Prokopová – vedoucí azylového domu, nezisková organizace ROSA), Domácí násilí ve zdravotnické praxi (doc. MUDr. Ladislav Horák, DrSc. – prorektor, Vysoká škola zdravotnická, o. p. s.), Zásady bezpečnosti při kontaktu s násilnou osobou  (MUDr. Lidmila Hamplová, PhD. – vedoucí katedry, Vysoká škola zdravotnická, o. p. s.).

Partnerem ROSY v projektu Stop násilí pro zdravotnictví je Vysoká škola zdravotnická o.p.s.

Projekt Rosy   „Stop násilí pro zdravotnictví“   podpořila Nadace Open Society Fund Praha z programu Dejme (že)nám šanci, který je financován z Norských fondů.

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container][fusion_global id=”4054″]